Ronnynik

Růst prsou a puberta..

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, je mi necelých 15 a ještě mi vůbec nerostou prsa. Nevíte co mám dělat? Je to vůbec v pořádku?

Nejlepší odpověď
Drap

Jedno české přísloví říká : Vyčkej času jako husa klasu. I ty čekej a nedělej si s tím problémy. Je to zcela běžné a vše naroste tak jak má být.Myslím, že si s tím zbytečně zatěžuješ hlavu.

Další odpovědi
hippeace

vyčkej, všechno bude, příroda to má pod kontrolou. Mne to začalo až koncem 16tého roku :)

michael69

Jak píše Drap,zbytečně to řešíš. Tělo roste jak mu příroda káže. Ještě dodám,že v „prsech to není“. :) Jsou ženské,které mají malá prsa a chlapy po nich šílí ačkoliv neví proč.Přitažlivost ženy pro nás chlapy určuje také z velké části příroda,která nám své záměry nesděluje.Většinou se přitahují jedinci s odlišnou genetickou výbavou.

led

Odborník Drap má pravdu, všetko raz príde.

Julinka Š

Moje dcera ma necelych 11let a chce aby ji zacali rust prsa a nevime co mame delat jestli stim nemame nekam zajit k nejakemu odbornikovi ma takove mensi a jeste ji bili rust ma tvrde bradavky