autacek

Rozumím tomu správně, že od 20/3 si od 10–12 h nenakoupí společně manželé senioři, když je jednomu 64 a druhému 66?

Rozumím tomu správně, že od zítřka si již manželé senioři, kde je jednomu 64 a druhému 66, společně od 10–12 nenakoupí?

Odpovědi
DoTazatel

Rozumíš tomu správně, stejně tak pokud by měl jeden 32 a druhý třeba 67 (hranice byla stanovena na 65, tak je to 65). Stejně bylo doporučeno, aby jezdil nakupovat jen jeden člen z rodiny = z domu.

DoTazatel

Má tam být *62… i když jako nevím, berou se různí lidi s různým věkovým rozdílem :'D