RQLM

Rozumí prosím někdo žádance na stomatochirurgii?

Prosím, potřeboval bych vysvětlit, co mám napsáno na žádance od mého zubaře. Stojí tu: „ad stomatochrurgie: prosím o chir extrakci semiret 48,38“. Doufá, že mi to někdo dokážete vysvětlit. Moc děkuji.

Nejlepší odpověď
anonym

Máš tyhle problémy?

Zdroj: http://teleme­dicina.med.mu­ni.cz/celistni-chirurgie/index­.php?pg=hyper­textova-ucebnice--retence-zubu--diagnostika-1--klinicke-vysetreni

Další odpovědi
tom004

Tomu má rozumět lékař,kterému je žádanka určena.Když tomu bude každý chtít rozumět,lidi si budou vymýšlet a domýšlet,a lékaři místo léčení,budou vysvětlovat a vysvětlovat.

hanulka11

neměj strach, dají ti zuby do pořádku,abys neměl komplikace
(zřejmě ti odstraní zuby ,které se prořezávají kde nemají )