AjShooter

Rozšíření počítače.

Jak zjistím jakou maximální grafickou kartu mam dát do počítače, tak aby fachala ze vším?

Nejlepší odpověď
rynek878

Rozhodujete se kupovat novou grafickou kartu? Víte, k jakému účelu má sloužit, ale nevíte, jaké technologie by měla podporovat nebo jaké parametry by měla mít? My vám pomůžeme nahlédnout do problematiky.
Grafická karta je jedna z počítačových komponent, která je nejčastěji vyměňována. A to většinou z důvodu nedostačujícího výkonu. Výběr vhodné karty není jednoduchý úkol, a proto byste měli zvážit nejrůznější parametry, které by vám pomohli rozhodnout o správném nákupu.

Zdroj: http://digital­ne.centrum.cz/jak-si-spravne-vybrat-grafickou-kartu/

Další odpovědi
Michal Kole

Důležité je konkrétně znát Vaší základní desku. každa grafická karta si s každou základní deskou „nesedne“