ReHu

Jak na zvětšení paměti? Potřebovala bych rozšířit paměť v mém PC a chtěla jsem něco přetáhnout do flash disku.

Teď jsem objevila toto. Ale nevím, jestli to je k tomu určené a jestli není složitá práce s tím.

http://www.ok­computers.cz/e­volve-ddr3-2gb-1800/d-94037/
Doplňuji:
Flash jsenm chtěla původně, zdá se mi to jednodušší. Několik souborů přetáhnout do flas.
Protože netuším, jakou mám paměť, asi to nebudu komplikovat a než se dostanu k celkové rainstalaci a případnému rozšíření třeba dalším ext.diskem, šoupnu pár souborů na flash.

Nejlepší odpověď
anonym

misto flash disku bych volil na vasem miste spis externi 3,5" disk …

misto chabych par gigabajtu tak muzete za podbnou cenu poridit i terabajtový prostor, který jen tak nedojde … pripojeni k pocitaci je pritom naprosto stejne snadne jako v priade usb klicenky

odkaz na nezajimavejsi kousky
http://pevne-disky.heureka­.cz/f:1994:9934;1995:500­;p:647,649/

Další odpovědi
mosoj

Toto je RAM paměť pro rozšíření paměti, ale je to DDR 3. Je třeba vědět jakou máte v počítači. Úplně nerozumím tomu jestli sháníte RAM nebo FLASH.

Zde je odkaz z minula :http://forum.fo­tografovani.cz/fi­le.php?140,fi­le=1008547

alexandra

Tak jsem to moc nepochopila.Ne­myslíte náhodou,že máte málo místa na disku, a ne paměť? To stačí koupit nový HDD, a vložit do počítače nebo externí HDD.
Já jsem si koupila 1ooo,–GB za 1700,– Kč.
A 8 GB flashka stojí kolem 500,Kč.

9 řemesel

Existuje program s názvem EVEREST. Je v ČJ a ukáže o PC vše.Tím by se odstranil problém , co vlastně udělat, jaká je paměť vč. velikosti , atd.Také se předejde problémům v diskusi o tom, co je vlastně třeba.Já ten program běžně používám i při opravách PC a dost často ukáže něco jiného(ale pravdivého), než říkají zákazníci.Tak hodně zdaru!!