Avatar uživatele
pája139

Rozmazlujete své děti ? (někdo jim např. kupuje drahé věci a třebai dotykové mobili)

mám na mysli děti do 10 let

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3720 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Ne, nikdy jsem to nedělala, nemělo jsme tenkrát ani tolik peněz, aby měl syn kapesné, natož třeba dotykáč, ani za dobré vysvědčení nedostal ten můj „chudák“ nic, spíš třeba výlet. Byl to můj malý mazánek i bez dotykáče 🙂 a nikdy mi ani nic takového nevyčetl, že jiné děti mají to a to, dodnes nějak moc na dárky nehrajeme, přetrvávaj ty výlety, i když už v jiné podobě, nejedeme vlakem, ale autem, nemáme jídlo s sebou, ale jdeme do hezké restaurace, je to už jiné, už je víc financí, tedy i víc možností.
Doplňuji:
Dotykáč už kupuje syn mě…jsem zapomněla dodat 🙂

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
KerrKnock

Pokud jim je méně jak deset let, tak určitě ne! Žádné kapesné, pak to končí tím, že si kupují sladkosti. Dotikové mobily možná tak, když tlačítkový neseženete, ale znám spousty případů, kdy se klukům rozbil po měsíci používání.. Jinak nevím, v téhle době snad ne ani tablety, televize do pokoje, prostě opravdu nerozmazlovat, kluci si pak sami budou říkat postupem času o „lepší“ věci, až se budou chtít líbit holkám:)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Emefej

Když byly mé děti ve věku do 10 let, dotykové ani žádné jiné mobily neexistovaly. Rozmazoval jsem je tím, že jsem je bral na výlety, do kina, četli jsme si apod.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lamalam

Rozmazluju, ale rozmazlovat se dá i bez nákupu drahých věcí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek