SniperCZ

Může mi rodič vzít mobil a třísknout jím o zem?

můžee mi rodič vzít mobil a třisknout mi sním o zem

Původní neotázka
Rozbity Mobil (rodiče)

Nejlepší odpověď
Drap

Pokud jsi plnoletý a no mobil jsi peníze vydělal tak ne. V opačném případě ano.

Další odpovědi
klumprt

Bývalo to tak, že rodič mohl potomka ještě i fláknout po hubě. Tuto možnost využíval třeba můj otec poměrně často, když jsem si to zasloužil. Ale jak je to teď nevím. Za chvilku tu nejspíš budeme mít nějaký český barnefernet a to se už nebude moc na děti ani zvedat obočí.

ivzez

Copak tomu předcházelo?

Rohlik

Nemuze. Ale poloz si otazku, zda si i ty nedelal neco co by si delat nemel.

Mc Merkurion

… kdo ho platil a kdo tě živí, pokud na obě otázky odpovíš JÁ, pak ne, v opačném případě se zamysli nad svým chováním … mobilu je škoda, měla to bejt spíš jedna dobře mířená rána, jak za našich časů …