dust8

Roste ještě přirození i po 30 letech věku nebo by případně bylo třeba navýšit uměle množství hormonů, testostosteronů?

Navýšit uměle množství hormonů, testostosteronů atp. tedy pokud to lze vůbec uměle navýšit?

Pokud nelze uměle, tak za jakých podmínek se tyto věci ještě navyšují? Nebo už jsou stálé?

Odpovědi
Fyzik

Jedna z mála tvejch otázek, které jsou normální. Kolik ti je let, že se jinak ptáš na takový kraviny?

Množství hormonů lze v těle navýšit, říká se tomu překvapivě hormonální terapie. Ale nefunguje to tak, že testosteron = větší péro, s pérem souvisí třeba růstový hormon a jistě spousta dalších hormonů, buněčné charakteristiky atd. Testosteron člověk produkuje velkou část svého života, jak každý ví, a péro přitom roste jen v jedné životní etapě, jak každý ví.