maruš

Na My Heritage píší, že počet lidí se blíží maximu a že mám provést upgrade předplatného. Co to přesně znamená atd.?

Rodokmen My Heritage, limit osob.

Na My Heritage píší, že počet lidí se blíží maximu a že mám provést upgrade předplatného. Co to přesně znamená a pokud to již někdo provedl, kolik to stojí? Děkuji.

Odpovědi
ivzez

Znamená to přesně to, co Vám píší: Přiblížila jste se k maximálnímu počtu
osob v bezplatné variantě, pro pokračování byste musela zaplatit (částku
neznám, najdete ji v podmínkách My Heritage) a přejít na placenou variantu.

Nebo si můžete rodokmen zazálohovat, potom můžete některé
osoby smazat a uvolnit tak místo dalším.
Ale to už byste pravděpodobně musela pořád zálohovat a hlídat.

____

Také jsem o podobné službě uvažovala (existují i bezplatné služby
bez omezení počtu osob), ale nakonec jsem si našla bezvadnou šablonu
pro Excel a pracuji jen v PC.