Anonymka15+

Znáte nějaké webové stránky, které zdarma vytvoří rodokmen?

Zaujala mě stránka my heritage, ale bohužel je placená. Pokud máte nějaké tipy, budu moc ráda.

Nejlepší odpověď
Lamalam

Zdarma vytvořit rodokmen? Víš kolik času a práce to obnáší? To ti nikdo zdarma neudělá.

Další odpovědi
Kepler

Obávám se, že tvůj rodokmen žádný web udělat nemůže, protože nemá přístup k datům o tvých předcích, které jsou jen v písemné podobě na papíře. Leda by to za tebe udělal někdo z toho webu. Je to práce na několik měsíců, možná i let a znamená to fyzicky objíždět matriky všude po republice a zpravidla i po světě. Záleží jak daleko do minulosti bys chtěla jít.

ivzez

Taková stránka neexistuje. Rodokmen si každý vytváří sám.
Kdo chce, může hotový nebo částečně zpracovaný rodokmen
umístit někam do internetu (doporučuji mít i další zálohy), kam
se k němu mohou připojovat další větve…

Pokud vím, jde všude o placenou službu. Do určité úrovně může
být správa rodokmenu zdarma, od vyššího počtu záznamů placená.
Ale ten neplacený počet zvládnete i např. ve Wordu v PC bezplatně
(samozřejmě předpokládám Word s platnou licencí).

xxx3

geni.com – data tam člověk pochopitelně musí „nasypat“ sám.

quizzi

http://www.xtre­e.cz/

samicek333

My jsme taky dávali nedávno náš rodokmen dohromady a žádné takové stránky neexistují. My heritage zdarma vytvoří asi jenom tři generace, dál je to placené, ale stejně to nebylo ani tak nic moc… Leda zajít na matriku nebo zaplatit odborníkovi, ale to se nejspíš nedoplatíte.