Jimi Gilmour

Robili by ste v robote, ktorá vás baví, ale nemáte vysoký plat? Alebo by ste radšej išli niekde inde?

Odpovědi
Drap

Nelze zevšeobecňovat. Vždy je to případ od případu jiné. Co si najít třeba stejnou práci u někoho kdo více platí. Ideální stav je, když děláš to co tě baví a ještě jsi za to slušně zaplacený.

nyjono

Určitě to lze řešit i jinak.
Třeba dělat práci, co tě baví a peníze vydělat jinde, jinak.

zjentek

Dělat se má práce, která baví. Jinak život nemá smysl a to nemyslím jen život dotyčného, který tu práci odvádí. Při týhle otázce „za milion“ mě totiž jasně a zřetelně napadá, proč třeba lékaři anebo učitelé by za svou práci neměli brát ŽÁDNÝ plat!

led

Robila som polstoročia, ale potom som odišla… do penzie.

led

zjentek, tak to kedysi bolo, lekár bol platený len vtedy, ak vládca bol zdravý (to bolo málokedy). Keď ochorel, lekár musel byť vďačný, ak ho nechal nažive.

zjentek

No tak zrovna takhle jsem to nemyslel a vy to dobře víte. Nevypadáte totiž, že byste nepomohla zadarmo. ;)