říká se že i mistr tesař se utne

http://tn.nova­.cz/red/zajima­vosti/hasici-si-podpalili-vlastni-stanici-skoda-skoro-pul-milionu.html

Nejlepší odpověď
panenka

No to je opravdu velký chudák důležité je ,že se němu nic nestalo a že je v pořádku.

Další odpovědi
aramah

No chudák,ten tomu dal.Copak tam byl sám?

elektrikář

Pokud není pojištěn na případné chyby v práci/ u nás tomu říkáme blbenka/ asi se prohne při placení.

Tata

Proč nakukujete do ciziny, stačí se podívat k nám. Zvlněná dálnice po několika měsících provozu. Několikrát propadlí tunel Balabenka. Nedokončená dálnice do Hradce Králové. To je jen co se mi teď vybaví. Kdybych měl projet internet, byla ba tato odpověď podstatně delší. Takové utnutí by pro každého řemeslníka mělo být ostudou. Na těch velkých stavbách ale asi nepracují opravdoví řemeslníci a o odbornících vůbec nemluvím.