dust8

Říká se, že člověk dokáže využít jen 20 procent svého mozku, ale jak dokázat „zprovoznit“ jeho maximální potenciál?

Nejlepší odpověď
Rokio

Člověk využívá celý svůj mozek, ale ne najednou. Pokaždé využívá jinou čast mozku podle jeho chování a prožívání.

Další odpovědi
zjentek

Dvacka ti musí stačit ostatní využívají 4% a rozumí ti, ano, rozumí 🤷‍♂️

Kdyby veřejně existoval člověk využívající kapacitu mozku z více jak 20%, nebyl by tady Fiala, Ukrajina a kovid. Já jsem v ústraní 🤷‍♂️

Kazatel

Blbost. Ale je pravda, že lidský mozek se nevyužívá celý a stačí o pouhé procento navíc a mnohdy již hovoříme o genialitě.

Záhadou ovšem je, v rámci evoluční teorie, proč nám narostli zbytečně něco většího (třeba o ocas i celotělní ochlupení je pryč), ovšem s mozkem je to jinak?!