Zepple

Riflové oblečení-společenské?

Zítra máme do školy přijít ve společenském oblečení a mamka mi navrhuje obléct si riflovou halenku a riflouvou dlouhou sukni… no, nevím… dá se riflové oblečení považovat za společenské? :D

Nejlepší odpověď
Fyona

osobně si myslím,že riflové oblečení není společenské…Zvolila bych jiné oblečení…Ale je to věc názoru.

Další odpovědi
atriplex

Doporučuji jít v tom, v čem se sama cítíš dobře a co sama považuješ za společenské. Být ve společenském je především vnitřní osobní pocit.

ReHu

Souhlasím s Fyonou, že riflové oblečení se obecně za společenské nepovažuje.
Pokud to přirovnám, tak např, do divadla se chodí ve společenském, ale v riflovém se to také nehodí.
Myslím, že i v neriflovině se člověk může cítit pohodlně a volně.

Saurus

Riflové oblečení společenské není. Na plesy ani do divadla se nehodí, někde by tě v tomto oblečení i vyhodili. Já se tedy přiznávám, že jsem třeba k maturitě přišla v riflových „lacláčích“, protože jsem byla ve vysokém stádiu těhotenství, venku byla strašná zima a já jsem nic jiného neoblékla 😁 A bylo mi to vyjímečně tolerováno. Ale běžně se to netoleruje. Záleží na tom, jaká akce vás ve škole čeká. Za společenské oblečení považuji spíš halenky nebo trika bez potisku, a „neriflové“ kalhoty nebo sukni. Takhle nás to aspoň učili ve škole. Tak ať dobře zvolíš 😉