Nicol22

Nevíte, zda mě propustí hned z nemocnice po provedené revizi zamlklého potratu?

Revize o zamlklém potratu

Dobrý den, chci se zeptat ve čtvrtek v 6:30 mám být v nemocnici na revizi ohledně zamklého potratu a chci se zeptat zda mě půstí ten den po tom až se vzbudím a budu v pořádku a schopná odejít za doprovodu přítele domů?

Odpovědi
autacek

Na to ti odpoví nejlépe ošetřující lékař. Ale nenastanou-li komplikace, tak patrně ano.

ivzez

Pokud budete v pořádku, mohli by Vás pustit.
Ovšem jediný, kdo Vám může na tuto otázku odpovědět,
bude ošetřující lékař.

Nicol22

Děkuji snad bude vše v pořádku a budu moc domu cítím se tam jako v blázinci

ahold

Otázku pokládej bez pozdravu.
A poděkování můžeš nejlépe vyjádřit, když klikneš na palec pod odpovědí.