osmanek

Řešit problémy s erekcí s lékařem nebo podporujícími přípravky?

Věk: 45+

Nejlepší odpověď
Pivson

Každopádně s lékařem. Zdraví máte jen jedno. :)

Další odpovědi
anonym

Rozhodně s lékařem – je potřeba najít a odstranit (vyléčit) příčinu.
Podpůrné prostředky ti dlohoudobě nepomohou.
BTW 45+ není ´žádný´ věk…
😉

anonym

myslím,že je to na osobě ,kterou miluješ´,on by to měl řešit,
ta přitažlivost ženská nepůsobí vždy stejně na každou ženu ,on musí cítit lásku ,ne jen povinnost,za kterou by byl tobě oddanej,
když to chceš za každou cenu,musím s ním o tom promluvit…
Jugar

mosoj

Hlavně to neřeš tady a poraď se s lékařem sexuologem.

45 let není žádný věk , když to stojí. Nehleď na tyto poznámky a nech se vyšetřit. Většinou za tím bývá ještě další onemocnění.

marcoo

no nejspíše s lékařem, u mě to třeba bylo jeden čas způsobené psychikou a věděl jsem o tom, tak jsem střídal produkty odtud ( www.supererekce.cz ) a ty vždy zabraly a fungovaly
Doplňuji:
měl jsem ve zprávě od někoho upozornění, že odkaz nefunguje, ano, omlouvám se patří tam www.supererekce.com 🙂