Avatar uživatele
quentos

Řeší někdo druhoválečné zločiny na Češích?

Tak se mi zdá, že pokud se přijde na to, jak Češi vraždili Němce, jsou toho hned plné noviny. Ovšem druhoválečné zločiny na Češích, počínaje brojením sudetských Němců, že CHTĚJÍ připojit k Německu – to nikomu zjevně nevadí…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? deny555, kvikal, Dmitrij před 5000 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
fira

Bohužel se nemohu s totožnit s tvým názorem.Toto byl poválečný zločin.Válka skončila a nikdo nemá právo zabíjet lidi.Pokud byli vini tak je měli soudit ale ne zavraždit bez řádného soudu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Výletník8

Zločiny na Češích byly po osvobození obvykle vyšetřeny, nebylo zakázáno o nich psát, obecně se o nich ví a téměř nikdo je nezpochybňuje. O poznatcích, které nejsou ani nové, ani zpochybňované, se v novinách příliš nepíše. Pokud se ale objeví důkazy o zločinech, o kterých se psát dlouho nesmělo a které nezanedbatelné množství lidí popírá, není divu, že jim sdělovací prostředky pozornost věnují.
Doplňuji:
Odpověď na otázku v úvodu zní: Ty již byly vyřešeny.

Upravil/a: Výletník8

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
deny555

Moje řeč,taky mám takový pocit,že vadí nebo nevadí jen to, co se tak nějak hodí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kvikal

hold si budeme zase **** na hlavu, necháme to být a dodatečně se budem ještě omlouvat … to je normální, to nikoho nevzrušuje

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Výletník8

kvikal: Nějak nerozumím Vaší odpovědi. Vy se s těmi zločinci ztotožňujete, že píšete o … na hlavu? Každý zločin má být vyšetřen a zločinec potrestán a není důvodem k tutlání či omlouvání zločinu, když je zločinec stejného národa, rasy, povolání, politické příslušnosti, zatímco oběť opačného. Kolem druhé světové války, ale i nedávno v bývalé Jugoslávii šlo o to, že poměrně malý počet zločinců, většinou buď ze spodiny, nebo duševně vyšinutých jedinců dostavších moc, se dopouštěl zločinů na lidech, kteří nic zlého neprovedli. Sugerování, že jde o střetnutí Čechů a Němců, Srbů a Chorvatů a podobně, je strategií oněch zločinců, jak zajistit toleranci svému počínání.

před 5000 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
quentos

to si nemyslím, spíš bych tu odpověď chápal tak, že nás ke ***ní na hlavu někdo přiměje, nejspíš sama německá strana, ač by si měla *** na hlavu rovněž přinejmenším stejnou měrou

před 5000 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kvikal

Tak tak quentosi (děkuji že jste to napsal, já bych to tak nezformulovala nejspíš)

před 5000 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek