Nika

Rekvalifikační kurz – MASÉRKA

Prosím, nevíte někdo, kde se v Jindřichově Hradci dělají rekvaliční kurzy na masérku a popřípadě, kdyby se dal sehnat kontakt? Děkuji moc.

Odpovědi
ReHu

Záleží na tom, jaké masáže chceš dělat.
Kamarádka teď jezdí na kurz do Phy, protože u ní ve městě by čekala až do podzimu.
A také ŽL dostaneš pouze na klasické masáže. Pokud to pak nechceš řešit jinak.

lorja

Zeptejte se na úřadě práce jestli nebudou pořádat rekvalifikaci na masérku a nebo oslovte přímo firmu,která masáže provozuje,jestli nedělají rekvalifikace.

Zdroj: http://www.go­ogle.cz/search?sou­rceid=navclien­t&hl=cs&ie=UTF-8&rlz=1T4SKPB­_csCZ333CZ334&q=mas%c3%a­1%c5%bee+v+jin­d%c5%99ichov%c4%9b+hrad­ci