Sajmonka

Rekvalifikační kurzy?

Zdravím. Mohl by mi tu prosím někdo doporučit stránku, kde se dají sehnat dobré rekvalifikační kurzy? Konkrétně bych potřebovala kurz na modeláž nehtů. Děkuji za odpověď.

Odpovědi
briketka10

nepíšeš z jakého jsi města, tak Ti dám jen odkaz na Google a tam si najdi, jestli jsou tam někde i nehty :
http://www.go­ogle.cz/#hl=cs&s­client=psy-ab&q=kosmetic­k%C3%A9+kurzy+rek­valifikace&oq=kos­metick%C3%A9+kur­zy+rekvali&aq=0w&a­qi=q-w2&aql=&gs_nf=1&g­s_l=hp.1.0.33i21l2­.18960.26437.1­.29667.8.8.0.0­.0.1.1862.2839­.0j7j8-1.8.0.4U4zOEDr65k&pbx=1&­bav=on.2,or.r_gc­.r_pw.r_qf.,cf­.osb&fp=f24a352­4cb5b8f1d
Doplňuji:
Michale na ÚP je nemají..

Michal Kole

www.uradprace.cz a odkaz rekvalifikace.

URL nejde dát, protože server je divně „naprogramován“.

Barbora11

Ahoj. Já sem si dělala masérský kurz přes tuhle stránku www.ucednik.cz. Tady najdeš opravdu vše, je tam toho spousta, je to i podle místě bydliště, takže snad najdeš, co potřebuješ :)

briketka10

ad Michale omlouvám se Ti měla jsem více hledat promiň

http://www.ne­fertiti-cesky-brod.cz/rekva­lifikacni-kurzy
tady jsem našla jeden a provádějí je i po celé republice pod ÚP !!