NatalieG

Jak postupovat v případě reklamace většího množství zboží z Číny, když dodavatel přestal komunikovat?

Ráda bych se zeptala jak postupovat ohledně větší reklamace většího množství zboží z Číny, kdy dodavatel přestal komunikovat, je nějaká šance či možnost toto řešit? Děkuji

Odpovědi
PetrMalec

Natalie zkuste oslovit nějakou firmu, která se tímto zabývá, jelikož komunikovat s Čínou, není zrovna to nejjednodušší. Stačí zagooglit, zkus třeba oslovit http://china-business.cz/vy­mahani-pohledavek-a-pravni-poradenstvi-v-cine/, držím palce ať se zadaří.

Arne1

Nepíšeš zda to bylo přímo, anebo přes nějaké tržiště (eBay, Aliexpers,…) – protože pokud to bylo přes někoho, tak se obrátit na něj. Mají na to postupy.