Morčata331

Reklama na stránku

Já bych chtěla aby na mojí stránku nikdo chodil. Je nějaká reklama nebo tak něco aby na ní lidi chodili poradte prosím?????????­????????????????????????­????????????????????????­????????????????????????­????????????????????????­????????????????????????­????????????????????????­????????????????????????­????????????????????????­????????????????????????­????????????????????????­????????????????????????­????????????????????????­????????????????????????­????????????????????????­????????????????????????­?????

Nejlepší odpověď
anonym

Hadám že ti tam nikdo neleze protože máš seknutej otazník 🙂

Další odpovědi
chudst

Podívejte se na to asi takto: dělat stránky není sranda. Mě osobně to třeba nebaví. Baví mě vymýšlet, navrhovat, programovat, ale starat se o ně už je pro mě nuda. Není to tak, že byste si dala na blog pár stažených věcí ukradených odjinud a prohlásila, že jsou to skvělé stránky. Obzvlášť pokud máte grafiku, na kterou se nedá dívat / blikající hvězdičky, apod.

Pokud se o stránky budete starat, budete tam mít obsah, který bude na něco specializovaný, který bude vlastní a bude něco nabízet ostatním, určitě vám tam lidé přijdou. Ale nečekejte, že třeba po měsíci založení vám tam začnou lidé chodit.

Mějte pěknou grafiku, mějte tam zajímavý obsah. Zkuste se domluvit s některými stránkami na výměně odkazů. Předpokládám, že stránky máte přes blog, estranky, apod. – takže tam si asi se SEO (optimalizace pro vyhledávače) moc hlavu dělat nemusíte. Jako první můžete začít s tím, že nebudete dělat zbytečné množství otazníků a začnete do věty dávat i čárky. Není to zbytečná kritika, věřte mi, že pokud se dostanu na stránky, kde je moc takovýchto gramatických chyb, okamžitě jdu z nich pryč a už se tam nevracím. Držím palce, a hlavně opravdu musíte mít trpělivost a chuť tam dodávat věci, které jinde nejsou ;)

Drap

Pokud se objeví na netu dobrá reklama, tak určitě přijdou. Otazkou jen zůstává, zda na dobrou reklamu budeš mít peníze.

Bedy

Hlavní je prostě nabídnout kvalitní obsah. Pokud tohle nesplňují Vaše stránky, jsou zralé na kompletní rekonstrukci nebo vypnutí, zrušení.
Můžete mi kdyžtak vnitřní poštou poslat odkaz, abych se na ty stránky podíval a trošku zhodnotil, kde třeba děláte chybu?

Jinak reklama je, je ale v drtivé většině případů placená – můžete zkusit třeba Sklik.cz nebo reklamu na Facebooku – ale zase to je investice a pokud chcete, aby se Vám to vrátilo, tak musíte nabídnout kvalitní obsah.
Další řešení je třeba Websurf, který je prakticky zdarma. Více na http://www.web­surf.cz/?ref=627­45