Luufish

reklama na hru hero wars

U sledování videí YT se někdy objevuje tato reklama – asi na nějakou hru, podle všeho s názvem hero wars. Viz obrázek. Ve věžích jsou nějací bojovníci a kroutící se polonahé ženy. Většinou reklamu hned přeskakuji, ale včera jsem ji chtěla vidět celou. Asi po deseti vteřinách jsem ucítila velmi nepříjemné vibrace v těle, těžko se to popisuje ale jako bych na chvíli „zcepeněla“. Pak jsem to vypla. Napadlo mi, jestli v té reklamě nemůže být například podprahová pornografie nebo něco podobného. Vím, že existuje AdBlock, Premium YT Kids a podobně. Řeším to. Jen by mě zajímalo, jestli má někdo podobný zážitek, případně s jinými reklamami nebo videami. Jestli je to něco obvyklého. Děkuji.

Odpovědi
_Bůh_

tak si pusť normální péčko a uvidíš jestli to bude stejný

Luufish

Ne, není to stejný. Jak píšu, je to velmi nepříjemné. A otázka směrovala jinam. Kdybych si to chtěla pustit, pustím si to. Zajímá mě otázka podprahové manipulace, jestli se s tím někdo také setkal, nebo je to jenom můj dojem. https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Podprahov%C3%A1_re­klama

Dochy

Osobně pochybuju. Ale nevylučuju. Tyhle reklamy jsou všechny klamavé, v té hře není nic z toho, co je v reklamě slibováno. (zkusil jsem – tedy ještě před tím, než přišli s touhle „lechtivou“ verzí reklamy a po týdnu šla ta hra zas pryč. Scénář víceméně stejný jako u spousty jiných her s podobnou reklamou: Ve hře není prakticky nic z toho co je uvedeno v reklamě, grafika hry je asi tak o 2 úrovně slabší, než slibuje reklama, hratelnost plus minus nula – zlatej tetris na osmibitech. Reklama s no… minimálně erotickým podtextem (ale pokud se nepletu, je tam i víc než jen podtext…) i dětem. Nechápu jak si tohle někdo může dovolit.