Anizbor

Reishi houba.

Kdo má prosím zkušenost s léčivou houbou Reischi?
Jak jste spokojení v čem vám pomohla?
Doplňuji:
Má někdo zkušenost s touto léčivou houbou?
Přisuzuji se ji mimořádné léčivé schopnosti na mnoho druhů nemoci.Kdo už ji užívá,a jak dlouho?

Nejlepší odpověď
annas

Používám tuto houbu v nápojích – v kávě, zeleném čaji a v čokoládě. Doplňují si jí železo a další minerály. Takže káva, čokoláda i čaj prospívají mému zdraví, neodebírají z těla minerály, ale naopak dodávají.
Dále užívám přípravek Viraimun s extraktem z této houby v kombinaci s dalšími čínskými houbami. Vždy beru tři týdny, pak jeden týden je pauza. Terapie je dlouhodobá – houby podpoorují imunitu, ovlivňují činnost jater, funkci srdce, mozku apod.

Další odpovědi
dědapetr

Já ji znám pod jiným názvem.Ganoderma lucidum neboli Lesklokorky lesklé, zvané též v tradiční čínské medicíně Reishi Ling Zhi.Používám na diabetes.
Lesklokorka se využívá především
Jako prevence před rakovinotvorným bujením
K podpoře imunitního systému v boji s rakovinovými onemocněními ve všech stádiích
Prokazatelně pomáhá ochraňovat jaterní buňky a příznivě ovlivňuje činnost ledvin
Díky ochraně buněk působí jako elixír života, k tomuto účelu byla ganoderma užívána již před 2500 lety na císařském dvoře
Užívaní Reishi je užitečné ke snížení hladiny stresu
Snižuje vysoký krevní tlak, cholesterol a hladinu cukru v krvi