Miisa

Registrace na facebooku

Potřebovala bych poradit ohledně registrace na facebooku. Díky za odpověď.
Doplňuji:
Nejde mi to všechno jsem vyplnila a píše mit to tam : Omlouváme se, ale nesplňujete podmínky pro registraci na Facebooku.

Nejlepší odpověď
Eloška

Najedeš na stránku www.facebook.com , tam vyplníš (registraci) Přihlášení
Je to zdarma a přidat se může každý.Napíšeš do kolonek své Křestní jméno, příjmení atd. Po přihlášení doporučuji upravit stupeň ochrany v Nastavení.