Recke baje a povesti,ale i ty nase ceske

Cetla jsem to jako skolacka,mam par knih schovanych a jeste do nich dnes nakouknu,a kdyz davaji film tak se rada odpocinkove na nej podivam.A Vy .DIK

Nejlepší odpověď
pastaC

já si radši dám u televize rohlík,já mám rohlík rád,

Další odpovědi
anonym

Řecké báje a p…-to je klasika.Na nich je kromě jiných věcí zajímavá fantazie,kterou vypravěči měli.Pověst o Atlantidě.Ja­son,Zlaté rouno-neuvěřitelná anabáze Arga(Argonautů)při cestách za ním.Kentauři.Kré­ta,Minotaurus,Da­idalos,Ikaros
Herakles.......je to hodně.Kampak asi na ty nápady chodili,ti staří Řekové?T a k h l e šílení být snad nemohli.Nebo......