annas

Reagují muži a ženy jinak na pokušení?

Oskar WIlde pronesl větu: „Odolám všemu, jen ne pokušení.“ Má pravdu?
Doplňuji:
Jak jste na to Vy? Ženy, podlehnete pokušení věc koupit, když se Vám zalíbí? Já občas ano.
Jsou muži nastaveni stejně?

Nejlepší odpověď
kropitko

Pro mě po ránu,moc složitá otázka,tak dlouho jsem přemýšlela co napsat,až to dudu napsal za mě. Děkuji,už si s tím nemusím lámat hlavu.

Další odpovědi
dudu

Podlehnout pokušení se asi neubrání nikdo z nás, občas mu dokonce podlehneme docela rádi. Domnívám se, že muži se do různých dobrodružství vrhají více po hlavě, ale ženy svoje „úlety“ prožívají intenzivněji a více do hloubky. Výsledek však bývá většinou stejný a obě skupiny jsou nakonec rády, když opět zafunguje zdravý rozum. A já vlastně nevím, jestli mám pravdu…

panenka

Ano má pravdu že muži reagují jinak než ženy i v jednom průzkumu který jsem četla to bylo taky napsáno.Pokud se mě nějaká věc opravdu zalíbí tak si to koupím.

iwetax

Vždy když jedu do Plzně (tak jednou za 4měsíce). Tak neodolám pokušení , vyberu 200kč v bankomatu a vše to utratím za hamburgry v Mc Donaldu. – Mám u toho boule za ušima a nevnímam nic kromě jídla . Ještě že je ten Mc Donald od mého bydliště tak daleko…

anonym

Take bojuji s pokusenim,vet­sinou to dopadne tak,ze pokuseni vyhraje at je to vec ke koupeni,nebo myslenka na vyrknuti ci cesta na vylet.U meho syna ci muze to funguje stejne.

mosoj

Pokušení se neubrání nikdo a v jakémkoliv věku. V současné době bojuji s pokušením zakoupit si nový foťák. Pokušení je veliké a cena také, ale asi vyhraje to pokušení.
Jenom co si to dušička v mé hlavě nějak zdůvodní.
V tomto se nijak neliším od alkoholiků nebo kuřáků. Ti si ten důvod pro napití nebo zapálení zaručeně vždy najdou a zdůvodní.