EliškaG

řazení souborů ve složce

lze nějak nastavi, taby se řadili mp3 soubory ve složce náhodným způsbem? podobně jako když dáte přehrávat v přehrávači náhodným způsobem.
díky za radu
Doplňuji:
potřebuji to uložit na flash disk a potom zapojit do transmiteru do auta aby se mi to přehrávalo náhodně

Nejlepší odpověď
Bedy

ne, žádné náhodné řazení nastavit nelze. Leda si to můžete ručně rozházet.
Svým způsobem si to lze „rozházet“ tak, že si nastavíte řazení souborů podle velikosti či datu změny, apod. Ale to je asi tak jediné.

Mimochodem – proč to chcete rozházet? To jsem ještě nikdy neviděl 🙂