yararo

Ráda bych věděla, zda a popřípadě jaké vstupné se platí v Osvětimi?

Na různých stránkách internetu jsem našla rozporuplné a nepřesné informace, proto bych byla vděčná za spolehlivou odpověď, zvlášť pokud tam již někdo byl. Děkuji

Nejlepší odpověď
dudu

Plně souhlasím s Bubčou. Každý by měl tato místa navštívit a dojem je tak hluboký, že postačí na celý život.

Další odpovědi
anonym

Něco se určitě platí,ale to není,myslím, vůbec důležité.Připravte se na velmi silný zážitek a nějakou dobu se asi bude mlčet.

Jahoda

Já v Oswětimi byla. Už je to nějaký ten rok. Mám tucha, že to bylo kolem 100 Kč za dospělého. Ale na 100% to nezaručuji. Moc si to už nepamatuji. ☹

roxy52

Myslím,že oproti žážitkům z Osvětimi,je nějaké vstupné,naprostá a zanedbatelná maličkost.Rozhodně to nestojí tolik,aby ty peníze měli větší cenu,než ten samotný prožitek.