Avatar uživatele
anonym

Rád bych se dozvěděl v registru o dluhu o kterém nevim,jak zjistím o co se jedná a z jaké je to banky nebo společnosti.

výpis z registru mám,dluh naskočil u jedné banky,ale ta o ničem neví je to staré asi 6 let.Děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4983 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Elk

Zajděte si na soud a tam Vám vypíšou exekuce zdarma – čísla i kdo to má v patrnosti, dokonce Vám to i vytisknou.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Jambalaya

Mám úplně přesně stejný problém, v mně neznámém registru je mně neznámá exekuce také stará asi 6 let, o které ale nikdo nic neví. A přitom ve výpisu z obchodního rejstříku nic takového napsáno není. Mají tam teda pěkej bordel ☹

Takže kdo to víte, sem s informací 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
atriplex

Existuje několik různých organizací, které se tváří, jako ten pravý registr dlužníků. Nenechte se oklamat názvem, ale koukněte na seznam firem, které do databáze vkládají své dlužníky. Jedním z nejlepších v ČR je SOLUS. Pokud si na jejich stránkách kliknete na záložku „členové“, zjistíte, že je tam velké množství firem, které s tímto seznamem spolupracují.

Zde můžete požádat o výpis (pochopitelně to něco stojí) a ve výpise se dovíte, kde a co dlužíte.

Zdroj: https://www.so­lus.cz/hlavni-stranka/

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek