Rád bych se dozvěděl v registru o dluhu o kterém nevim,jak zjistím o co se jedná a z jaké je to banky nebo společnosti.

výpis z registru mám,dluh naskočil u jedné banky,ale ta o ničem neví je to staré asi 6 let.Děkuji

Nejlepší odpověď
Elk

Zajděte si na soud a tam Vám vypíšou exekuce zdarma – čísla i kdo to má v patrnosti, dokonce Vám to i vytisknou.

Další odpovědi
Jambalaya

Mám úplně přesně stejný problém, v mně neznámém registru je mně neznámá exekuce také stará asi 6 let, o které ale nikdo nic neví. A přitom ve výpisu z obchodního rejstříku nic takového napsáno není. Mají tam teda pěkej bordel ☹

Takže kdo to víte, sem s informací 🙂

atriplex

Existuje několik různých organizací, které se tváří, jako ten pravý registr dlužníků. Nenechte se oklamat názvem, ale koukněte na seznam firem, které do databáze vkládají své dlužníky. Jedním z nejlepších v ČR je SOLUS. Pokud si na jejich stránkách kliknete na záložku „členové“, zjistíte, že je tam velké množství firem, které s tímto seznamem spolupracují.

Zde můžete požádat o výpis (pochopitelně to něco stojí) a ve výpise se dovíte, kde a co dlužíte.

Zdroj: https://www.so­lus.cz/hlavni-stranka/