Miroslavst

Quel est votre âge?

Je me demande quel âge vous avez, pour voir qui a le désir d'apprendre. Merci à tous.

Nejlepší odpověď
kapka

Jako každé ženě v mém věku je mi 29 let. V mém případě už sedmým rokem. Nechcete si to dát do překladače? Do ženštiny?
Nebo teda z ženštiny do mužštiny?

Další odpovědi
quentos

Vingt-six … vous avez déjà posé cette question
Doplňuji:
Miroslav to má správně, neptá se que, ale quel, doslova „který“. Ve francouzštině se to vskutku tak říká

anonym

ty doslovné překlady nemají chybu,akorát to nedává smysl,co je můj věk?-středověk

lilibou

mon francais ne pas tres bon.mon age est vingt.
quel age a tu?

Miroslavst

Mám to chápat, jako že je kapce 36?

kapka

No, čekala jsem, že to každý prostě sečte, ale jelikož ve dvacetidevíti mi už bylo prvním rokem dvacet devět, tak je mi 35. Počítala jsem to na prstech, abych to napsala správně. 🙂
Ale ono i na těch 36 jednou dojde…:-)