LaDy MuSiC

QR kódy.............

K čemu je to, že se v nich ukrývají www.stránky? Je to k něčemu dobré, když už jsou i QR čtečky apod. ?

Nejlepší odpověď
chudst

Kdyzby nebyly QR ctecky, tak by to bylo celkem na nic XD

A je to pohodlne. Jen si spustim program v mobilu, najedu si na QR kod a automaticky se mi hned objevi text/www stranka, apod. Daleko lepsi a efektivnejsi, nez kdyzbych si musel stranku naklikavat rucne. Dalsi vec je, ze je to tajemejsi: nevite 100%, co se za danym kodem ukryva, takze zvedavost vas donuti se podivat – a kdyz uz se vam stranka nacte, podivate se vetsinou, co je na ni.

Divim se, ze QR kodu je porad zatim jeste relativne celkem malo. Kdyzby marketing premyslel, tak by toho vyuzil.

Další odpovědi
DDarent

Já si asi necham udělat tričko s QR kodem, kterej bude obsahovat info o mně…