dust8

Putin hrozí jadernými zbraněmi. Kterým státům konkrétně? Či si opět jen snaží zjednat respekt, že má nade vším kontrolu?

Odpovědi
aevul

Máme pořekadlo „Tonoucí se stébla chytá“. Nejspíš už zjistil, že se věci nevyvíjejí tak, jak čekal a jak mu dlouho tvrdili, pochopil, že už mu ujíždí poslední vlak a jeho čas je u konce, tak se snaží. Ale všichni víme, že na to nedojde.

Ametyst

Je zajímavé, že když se to západním politikům hodí, pustí do masmedií, že Putin haraší jadernými zbraněmi. Vždyť si o to říkají, když s ním nechtěli a nechtějí jednat. Odkdy se ignoruje jaderná velmoc?

plebs

Pokud jsem četl v zahraničním tisku jsou nepřátelské státy nejvíce USA na druhém místě ČR, dále Anglie, Francie, Německo.
Západ dodá kvalitní zbraně a Ukrajina má dostatek vojáků na př. UA si vybere jaké zbraně potřebuje a Německo je dodá nebo vyrobí / Scholz /.
V Kronnen jsem četl, nejsilnější armáda na světě USA a nejsilnější obranný pakt zápasil o vítězství v Afgánu 20 let a to mužíci vousatí zahalení v turbanu měli malinko menší výzbroj než Rus.

Dochy

Ametyst: Jak nechtěli jednat? Pokud se dobře pamatuju, tak se snažili Britové, Francouzi, Turci, Číňané,…

Ametyst

Ano, a naposledy i Elon Musk.

aevul

Dochy: Doplnil bych ještě Ukrajince.

mosoj

Jsi jak ta naše vláda. Jednat se mělo před vypuknutím války. Nikdo nechtěl. Raději se hazarduje s válkou jako by to bylo jít na výlet !!! Potom se v médiích diví, že ve válce jsou mrtví. Ano ve válce jsou mrtví. Máš moc krátkou paměť.

quentos

mosoj: A jakpak se jedná s vyšinutou zrůdou? Vždyť to nejde. Pokud znáš způsob, pošli ho rovnou do světa, vejdeš do dějin.