Denasha

Pustí mě k veřejnému soudnímu procesu, když mi ještě nebylo 18?

Zdravím ^^ chtěly jsme se s kamarádkami zítra podívat na soudní proces, je psán jako veřejný, ale i tak by nás zajímalo, jestli nás tam pustí, když nám ještě nebylo 18. 15 nám už bylo. Děkuji za odpověď :)

Odpovědi
Alesh

Já myslím, že jo. Myslím, že se ani ti lidé nelustrují, čili max. občanku by mohli chtít, ale snad ani to ne. No co, přinejhorším vás otočí ve dveřích, nic horšího se vám stát nemůže.

Drap

Neměl by v tom být žádný problém.

marci1

Ano, ale OP si vemte sebou. 🙂
http://www.jak­tak.cz/jak-se-zucastnit-soudniho-jednani.html