Ušel ventil

Půjdete za měsíc volit?

Volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Drap

Ano .

Určitě. Chodím volit každé volby, nevidím důvod, proč letos vynechat.

Další odpovědi
Hlada

Ano .

K volbám chodím vždy, půjdu tedy i letos. Ještě zvažuji, koho budu volit. Na rozdíl od minulých let, kdy v podstatě o nic nešlo, teď mi připadá důležité větší zajištění bezpečnosti státu a zastavení postupné likvidace drobných samoživitelů státní byrokracií.

dudu

Ano .

Elk

Ano .

Vždy chodím a snad i dobře si vybírám. Jenom po volbách jsem občas zklamaný, ale nesnáším kecy těch co nevolí ale jenom nadávají. Jsou to ubožáci.

xxx3

Ano .

jako vždy

cechacek

Ano .

Slušný člověk jde volit i když se později napálí politickým jejich blábolením, buran obecný nejde volit a poté v hospodě, doma, v zaměstnání nadává.

dubraro

Ano .

Chodím volit vždy, pokud mi v tom něco vážného nezabrání.

GM

Ano .

Muffz

Ano .

jepik

Ano .

Jiří Bohumil

Ano .

Chodím vždycky, ale letos to budě trochu složitější. Stále nevím, koho zvolit. Změnu bych uvítal, ale k Bab. moc důvěru nemám. A Okam. se mi zdá jako nereálná slibotechna. ☹ A „Socani“, které jsem dříve volíval, jsou, v současné sestavě, projevech a aktivitách, pro mne nepřijatelní.

zjentek

Ne .

Ne, je to marné, dobře nebude a mně to tak vyhovuje, já se totiž dobře mám. Anebo půjdu volit nějaký sv*ňe, ještě uvidíme…

jiri Linhart

Ano .

Chceme li v nasi zemi neco zmenit,musime volit ! Uz tech POMASKARADOVEJCH SLIBU MAM DOST ! A do toho jeste Migranty ! Nektery partaje by nas Migrantama zahltili na ukor nas VSECH ! ! Jako ODA !

georga

Ano .

Tarzan

Ne .

Není koho volit, žádná strana nepřináší konec středověku a otrokářského systému co tu vládne.

dj.pino

Ano .

planetka04

Ano .

tobby

Ano .

georga

Chodím volit vždy a myslím si, že by měl volit každý občan naší republiky