Fildas

Půjdete volit prezidenta?

Tento rok budou volby prezidenta, pokud půjdete tak ANO, pokud nepůjdete NE. Jestli chcete můžete doplnit i důvod.
Doplňuji:
OPRAVA: Volby budou 2013, omlouvám se.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Elk

ANO - Proč?

Doplňuji:
Je to moje právo a taky chci malinkým způsobem ovlivnit stav a vývoj naší krásné – i když rozkradené země. Chodím volit vždy a nemám rád lidi, kteří říkají : Co bych volil? Je to zbytečné. Zajímavé je, že ti co nevolí, nejvíc reptají na politiku – to slyším i od lidí z rodiny a blízkého okolí.

Další odpovědi
Drap

ANO - Proč?

Chodím ke každým volbám. Nevolit nic neřeší.
Doplňuji:
Volby budou až v lednu 2013

anonym

NE - Proč?

Ne,protože volby budou příští rok!

lukas

ANO - Proč?

honza19hk

ANO - Proč?

Doplňuji:
a proč ne,sice ještě nevím koho ,ale půjdu.To že někdo nejde k volbám moc nepomůže.Jediná možnost jak se zbavit téhle mizerné vlády v čele s klausem je zvolit někoho jiného.

briketka10

ANO - Proč?

volit půjdu hlavně ať už se zbavíme Klause od začátku ho nemám ráda
nový president bude mít okolo sebe i nové lidi, kteří ovlivní situaci v zemi
a ne že ne :)

Michal Kole

NE - Proč?

Doplňuji:
Kdyby se dalo volit přs net, tak bych zaškrtl někoho.

Ale do fyzické volební místnosti teda nepůjdu.

M.

NE - Proč?

Doplňuji:
Nemohu :)

huxa

NE - Proč?

Doplňuji:
nemám pořádný roky na to… ikdyž…

Sůwa

ANO - Proč?

Proč to nevyužít, když už mám to volební právo 🙂

marijakes

ANO - Proč?

Doplňuji:
Je mi to umožněno, je blbost nejít a pak nadávat druhým, jak to spackali…

MK44

ANO - Proč?

Myslím, že je správné pokusit se svou trošinkou do mlýna alespoň zabránit tomu nejhoršímu.

anonym

NE - Proč?

Doplňuji:
O politiku se nezajímám a k volbám nechodím. Byla jsem pouze jednou když bylo referendum ohledně vstupu České republiky do EU a byla jsem pro vstup a byla bych i dnes.

venkovan

ANO - Proč?

Popravdě – rok 2013 je tak daleko, že se tím ani nezabývám. A ještě si dělat nějaké starosti s prezidentem.
I když – mne zaujal ten tetovaný. Nic lepšího v nabídce asi není a mohlo by to být zajímavé co by dělaly naše média, světoví politici apod. A pro tu srabdu by to stálo za to – stejně preziden je jen pro ozdobu.

Lyn

ANO - Proč?

Půjdu. Nerada slyším, jak někdo nadává na politiku, ale přitom se ani neobtěžoval jít volit.

Poklička

NE - Proč?

Nastartuj

NE - Proč?

SimakPida

ANO - Proč?

Doplňuji:
Určitě pujdu.Konečně jsem dosáhl plnoletosti a chci si to vyzkoušet :D

HakitoCZ

NE - Proč?

Doplňuji:
Ne, president nemá skoro žádnou pravomoc. Kdybychom byli království(né jako Británie) nebo jakákoli absolutistická monarchie, pak by to mělo smysl, ale v těchto systémech se asi vládce nevolí :D
President je jen postava, která nás representuje, ale nic moc nezmůže s tím, jak to tady vypadá.
Čistě můj názor.