Avatar uživatele
lerak14

Půjdete k volbám nebo je vám jedno co se děje v CZ?

já určitě nepůjdu protože CZ mi můze políbnout zadek mne jako obyč.občana to bude akorát stát peníze a zase jen peníze v roce 1991 bylo řečeno že za 10 roků bude v CZ fajn ale už zapomněli říct komu!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Elk, hanulka11 před 4943 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Lucimia

Já nevím, říkám si, že ať zvolím kohokoli tak to bude furt nastejno a nic se nezlepší ☹

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
vecernice

Musím se přiznat,že ačkoliv jsem vždycky k volbám chodila,tak tentokrát v tom nemám vůbec jasno.A půjdu jen když mi zbyde čas,ale ne abych si k vůli tomu měnila program.Zas tak moc už to nežeru.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mj81

Já volit půjdu, protože kandidují dva mí kamarádi a jsou to slušní rozumní lidé, které bych volil bez ohledu na to, za jakou stranu by tam šli. No a protože mám díky své práce přehled o tom, co jsou naši městští politici zač, nenechám se zblbnout předvolebními sliby a třeba kandidátům ze zdejší vládnoucí ODS se vyhnu velkým obloukem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Ja jsem nevolila nikdy,stejne si tam ti papalasi pouze vymeni koryta.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
verka

Je to bída, ty lidi znám a tím je to horší. Pravda je, že patřím do vrstvy, která na tom bude stejně nebo hůř. Každej slibuje že to změní, ale neříká jak? Je to taková reklama a bohužel se nedá vypnout. Lidi jsou znechucený a starají se sami o sebe.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Elk

Tak tohle je otázka naprosto irelevantní!!! K Volbám za Ko-mančů jsem musel, dnes jsme to doma taky probýrali, ale jakákoli nevolba, byť jediným hlasem, a dokonce SVÝM! za což jsme bojovali, je odmítnutí názoru. Volil jsem, mám právo kritizovat, nevolil, držím hubu. K čemu demokracie, když jsou mi volby šumafuk. 1 nevolič – nerozum, hodně ne voličů – lidi bez názoru – názorů ?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cukrar

Jdu volit
právě že ti co nechodí jen frflají…
Není na světe žádný stát ani zřízení, kde lid nenadává na vedení.
Ať v práci, domě, obci, kraji, státě…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek