lerak14

Půjdete k volbám nebo je vám jedno co se děje v CZ?

já určitě nepůjdu protože CZ mi můze políbnout zadek mne jako obyč.občana to bude akorát stát peníze a zase jen peníze v roce 1991 bylo řečeno že za 10 roků bude v CZ fajn ale už zapomněli říct komu!

Nejlepší odpověď
Lucimia

Já nevím, říkám si, že ať zvolím kohokoli tak to bude furt nastejno a nic se nezlepší ☹

Další odpovědi
vecernice

Musím se přiznat,že ačkoliv jsem vždycky k volbám chodila,tak tentokrát v tom nemám vůbec jasno.A půjdu jen když mi zbyde čas,ale ne abych si k vůli tomu měnila program.Zas tak moc už to nežeru.

mj81

Já volit půjdu, protože kandidují dva mí kamarádi a jsou to slušní rozumní lidé, které bych volil bez ohledu na to, za jakou stranu by tam šli. No a protože mám díky své práce přehled o tom, co jsou naši městští politici zač, nenechám se zblbnout předvolebními sliby a třeba kandidátům ze zdejší vládnoucí ODS se vyhnu velkým obloukem.

iceT

Ja jsem nevolila nikdy,stejne si tam ti papalasi pouze vymeni koryta.

verka

Je to bída, ty lidi znám a tím je to horší. Pravda je, že patřím do vrstvy, která na tom bude stejně nebo hůř. Každej slibuje že to změní, ale neříká jak? Je to taková reklama a bohužel se nedá vypnout. Lidi jsou znechucený a starají se sami o sebe.

Elk

Tak tohle je otázka naprosto irelevantní!!! K Volbám za Ko-mančů jsem musel, dnes jsme to doma taky probýrali, ale jakákoli nevolba, byť jediným hlasem, a dokonce SVÝM! za což jsme bojovali, je odmítnutí názoru. Volil jsem, mám právo kritizovat, nevolil, držím hubu. K čemu demokracie, když jsou mi volby šumafuk. 1 nevolič – nerozum, hodně ne voličů – lidi bez názoru – názorů ?

cukrar

Jdu volit
právě že ti co nechodí jen frflají…
Není na světe žádný stát ani zřízení, kde lid nenadává na vedení.
Ať v práci, domě, obci, kraji, státě…