Avatar uživatele
jirka F

Půjdete 17. května na zahrádky restaurací, nebo se na to vykašlete a zůstanete doma?

Já si počkám, až úplně otevřou bez omezení.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Ametyst před 1097 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ten který je

Odpoveď byla označena jako užitečná

Aby mě někdo kontroloval,zda odpovídám nějakým normám ke vstupu do hospody,tak nato se jim…

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?jirka F Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
cojestres

Nikam nepůjdu. Ta pandemie mi otevřela nejen ekonomicky oči. Vařím si sám, čepuji si sám, místo hloupého kamaráda v hospodě teď raději poslouchám na YouTube rozhovor s někým kdo má co říct :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kepler

Nechodil jsem předtím a nepůjdu ani teď.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Nepotřebuji právě sedmnáctého chodit do restaurace.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Pumpy a vyfetla (násosky a fetky) se už už očkují, jen aby mohli! Já zůstanu jako obvykle mimo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

V pondělí 17. května zcela určitě nepůjdu, protože:
a. naše hospoda mívá v pondělí zavírací den
b. naše stolní společnost má pravidelné zasedací dny St a Pá

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Zůstanu doma

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Na světě jsou důležitější věci než zahrádky restaurací, i když po otevření televize by člověk mohl nabýt opačného dojmu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Rozhodně ne. Až se to uklidní (zpočátku tam bude asi větší množství štamgastů) a až bude hezky. 🙂

Dnes (14.5.2021) vláda ještě jedná o pravidlech pro otevření zahrádek. Vyzvala ji k tomu Hospodářská komora. Není například stále jasné, jak se bude kontrolovat povinnost hostů mít negativní test na koronavirus či úplné očkování nebo doklad o prodělání nemoci v posledních 90 dnech.

15,37 hod. Tak se to zase mění. Vláda rozhodla, že restauratéři nebudou návštěvníky zahrádek kontrolovat. Kontroly budou náhodné a bude je provádět hygiena.
Zůstane i wifi. 🙂

Upravil/a: marci1

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Pokud budou dávat všechno zadarmo, tak to půjdu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ametyst

Naši hospodští už si našli jinou práci a dojíždějí do města. Na pivo taxíkem do nejbližšího městečka opravdu nepojedu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nyjono

Ještě nevím, jestli budu mích chuť.
A jestli bude mít u nás otevřeno, pondělky mívají zavřeno,. Ale možná bude na oslavo vyjímka.
A taky, možná, si jen vemu čepované a odnesu.
Na testy kvůli tomu chodit nebudu.
Při poslední návstěvě policie kontrolovala stav 15 minut po povinné zavíračce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nassin

U nás restaurace zahrádky nemá, pouze předzahrádky a já do restaurace nechodil ani v době blahobytu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Nepůjdu, zahrádky mne už nějako nelákají. Kdysi jich bylo jako šafránu, popíjení a jídlo se odehrávaly povětšině vevnitř. Potom jsem se dostal do Francie, Německa a Švýcarska, kde se to ve větších městech zahrádkami jen hemžilo. Myslel jsem si tenkrát, že u nás by to mnoho lidí využilo a vytratilo se bez placení. V tu dobu mi to bylo líto, že předzahrádky a zahrádky nemáme, vypadalo to tam nějak svobodněji. Když se to potom po letech začalo množit i u nás, tak jsem to sem tam využil a nějak jsem si připadal jako ve výkladní skříni, hodně lidí to jen okukovalo a dovnitř, tedy na zahrádku nešli. Později to zevšednělo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

Vykašlu se na to, půjdu, až budu chtít a jestli budu mít důvod. :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Neguš

Kdybych chodil často na pivo,šel bych. Je to o mnoho lepší aktivita než všechna ,dosud platná,opatření! Chodit na pivo patří k životu !

Upravil/a: Neguš

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Nový příspěvek