jirka F

Půjdete 17. května na zahrádky restaurací, nebo se na to vykašlete a zůstanete doma?

Já si počkám, až úplně otevřou bez omezení.

Nejlepší odpověď
ten který je

Aby mě někdo kontroloval,zda odpovídám nějakým normám ke vstupu do hospody,tak nato se jim…

Další odpovědi
cojestres

Nikam nepůjdu. Ta pandemie mi otevřela nejen ekonomicky oči. Vařím si sám, čepuji si sám, místo hloupého kamaráda v hospodě teď raději poslouchám na YouTube rozhovor s někým kdo má co říct :)

Kepler

Nechodil jsem předtím a nepůjdu ani teď.

elkon

Nepotřebuji právě sedmnáctého chodit do restaurace.

zjentek

Pumpy a vyfetla (násosky a fetky) se už už očkují, jen aby mohli! Já zůstanu jako obvykle mimo.

Emefej

V pondělí 17. května zcela určitě nepůjdu, protože:
a. naše hospoda mívá v pondělí zavírací den
b. naše stolní společnost má pravidelné zasedací dny St a Pá

Drap

Zůstanu doma

GM

Na světě jsou důležitější věci než zahrádky restaurací, i když po otevření televize by člověk mohl nabýt opačného dojmu.

marci1

Rozhodně ne. Až se to uklidní (zpočátku tam bude asi větší množství štamgastů) a až bude hezky. 🙂

Dnes (14.5.2021) vláda ještě jedná o pravidlech pro otevření zahrádek. Vyzvala ji k tomu Hospodářská komora. Není například stále jasné, jak se bude kontrolovat povinnost hostů mít negativní test na koronavirus či úplné očkování nebo doklad o prodělání nemoci v posledních 90 dnech.

15,37 hod. Tak se to zase mění. Vláda rozhodla, že restauratéři nebudou návštěvníky zahrádek kontrolovat. Kontroly budou náhodné a bude je provádět hygiena.
Zůstane i wifi. 🙂

Kelt

Pokud budou dávat všechno zadarmo, tak to půjdu.

Ametyst

Naši hospodští už si našli jinou práci a dojíždějí do města. Na pivo taxíkem do nejbližšího městečka opravdu nepojedu.

nyjono

Ještě nevím, jestli budu mích chuť.
A jestli bude mít u nás otevřeno, pondělky mívají zavřeno,. Ale možná bude na oslavo vyjímka.
A taky, možná, si jen vemu čepované a odnesu.
Na testy kvůli tomu chodit nebudu.
Při poslední návstěvě policie kontrolovala stav 15 minut po povinné zavíračce.

Nassin

U nás restaurace zahrádky nemá, pouze předzahrádky a já do restaurace nechodil ani v době blahobytu.

paul1

Nepůjdu, zahrádky mne už nějako nelákají. Kdysi jich bylo jako šafránu, popíjení a jídlo se odehrávaly povětšině vevnitř. Potom jsem se dostal do Francie, Německa a Švýcarska, kde se to ve větších městech zahrádkami jen hemžilo. Myslel jsem si tenkrát, že u nás by to mnoho lidí využilo a vytratilo se bez placení. V tu dobu mi to bylo líto, že předzahrádky a zahrádky nemáme, vypadalo to tam nějak svobodněji. Když se to potom po letech začalo množit i u nás, tak jsem to sem tam využil a nějak jsem si připadal jako ve výkladní skříni, hodně lidí to jen okukovalo a dovnitř, tedy na zahrádku nešli. Později to zevšednělo.

da ny

Vykašlu se na to, půjdu, až budu chtít a jestli budu mít důvod. :)

Neguš

Kdybych chodil často na pivo,šel bych. Je to o mnoho lepší aktivita než všechna ,dosud platná,opatření! Chodit na pivo patří k životu !

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.