Věštibull

Půjde ČR do války proti Slovensku?

Valorizace

Nejlepší odpověď
paul1

Bože co je to za exota?

Další odpovědi
Mravenec

A další se zbláznil.

aliendrone

Blázníš? Slovensko dispojuije zbraní TOTÁLNÍHO ničení – Její Excelencí bosorkou led! V takovém případě by nám nepomohly ani Spojené státy se zbytkem NATO, protože ty disponují pouze zbraněmi hromadného ničení. 🙂

VaclavZeman

Vyhráli bychom. Slováci už Mig 21 nemají, za to my pořád Macháčka aspol. ano. A netroll.

led

aliendrone, váš zoufalý hlas se přenesl časoprostorovou spirálou tisíců let do míst mého nynejšího přechodního pobytu v časoprostoru planéty Země.
Nezoufejte, já se vrátím a…
…promiňte, nemohu vám, pozemšťanům jedenadvacátyho století, prozradit budoucnost pozemské civilizace, pokud se o ni nepřičiníte sami.
Jedině, co mohu prozradit je „Lidé, čiňte tak, aby na Zemi nenastal Soumrak“
musím končit, časová díra se uzavírá…

Filip84

paul: Troll. A Trottel, přirozeně. 🤷‍♀️