Andělé

Ano. Půjčuji jen rodině a přátelům. Oni mně. Nemáme problém.

Knih si hodně moc vážím. Už jsem si kolikrát řekla,že je půjčím jen tomu,komu důvěřuju,protože se mi v minulosti některé nevrátily a to mě strašně mrzelo. Ale když na to přijde,stejně je půjčím komukoliv. A zatím se mi už knihy vracejí…:-)

Další odpovědi
anonym

Ano. Ale jen někomu. Posuzuji individuálně.

A rodině a přátelům bez posuzování.
(Tentorát jsou varianty voleny uvážlivě, ale mě se zase dvě z nich prolínají).

dědapetr

Jiné.

Přečtu a daruji,neskladuji knihy.

ten který je

Dříve jsem půjčoval(a), ale o některé knihy jsem tak přišel (la), takže už ne.

Některé knihy jsem už nedostal zpět a nebo jsem je dostal v poškozeném stavu.

fablen

Ano. Ale jen někomu. Posuzuji individuálně.

a pokud dlouho nevrací (cca 8 a více měsíců), pak taktně upozorním

Lucijej

Ano. Ale jen někomu. Posuzuji individuálně.

hanulka11

Ano. Ale jen někomu. Posuzuji individuálně.

terry

Ano. Ale jen někomu. Posuzuji individuálně.

anonym

Ano. Půjčuji jen rodině a přátelům. Oni mně. Nemáme problém.

Evasky

Ano. Půjčuji jen rodině a přátelům. Oni mně. Nemáme problém.

filva

Ne- Nepůjčuji a nikdy jsem nepůjčoval(a).

lexx

Ano. Půjčuji jen rodině a přátelům. Oni mně. Nemáme problém.

SINGO

Jiné.

modroočka

Dříve jsem půjčoval(a), ale o některé knihy jsem tak přišel (la), takže už ne.

Minulý týden jsem zrovna kolegyni slíbila knihy a doma jsem zjistila že je vlastně už nemám, že mi nebyly vráceny a dost mě to zamrzelo, tak tedy půjčovat už nebudu. ☹

lucille

Ne- Nepůjčuji a nikdy jsem nepůjčoval(a).

Nerada bych o své knihy přišla. Mám k nim velmi silný citový vztah ;) ..Nedám je z ruky!