Avatar uživatele
Kostka0

Položili jste někdy otázku: Jak se dělají děti? Jak vám bylo odpovězeno?

Čirá zvědavost 😁
Mě na ni tehdy nebylo odpovězeno vůbec.
Ale ne! To byl vtip! Ale nezapomeňte se podělit se svými zkušenostmi!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: annas

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? kapka, johana 56, redy, marci1, Adithour před 2896 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kapka

Odpoveď byla označena jako užitečná

Bylo mi řečeno, že dítě se narodi ženě, dívce, když ho chce. Byl to pro mě šok a na delší dobu trauma. Nenapadlo mě řešit, od jakého věku by to asi tak mohlo začít fungovat, předpokládala jsem, že prakticky kdykoliv. Hrozně jsem v tak útlém věku dítě nechtěla a tak jsem se bála na tu možnost jen pomyslet. Nebylo mi jasné, jestli stačí jedna myšlenka „chci dítě“ nebo by se muselo chtít nejak usilovněji. Co kdyby stačilo jen jednou na to pomyslet a už by to nešlo vzit zpět? No jak říkám, trauma. :D Lidi, vysvětlujte to tem dětem pořádně, věří vám a muzou to brat doslova. :)

2 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10, Kostka0 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Dismas

Řekli mi, že stačí, když se dva lidi mají rádi. Pak jsem chtěl mít děti s kamarádem (bylo mi tak 5 let).

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
redy

Nepoložila, proto děti nemám, dodnes mi to nikdo nevysvětlil 🙂

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Nebylo třeba, neboť tuto problematiku jsme při cigaretě zavčas probrali se svými asi dvanáctiletými kamarády. Déle mně trvalo, než jsem pochopil účel prezervativu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

To jsme byli zrovna na návštěvě u babičky na dědině. Taťka mi řekl něco v tom smyslu jako „musíš dělat takové ty směšné pohyby jako tady ten kozel, akorát k tomu musíš mít ženskou.“ Pak jsem si dlouho myslel, že se to musí jen zezadu…

Upravil/a: Kepler

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Vůbec si nepamatuji, že bych se na toto téma někdy ptala. Jsem prostě typ, který si to raději zjistí sám. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

Ano, asi ve 4 letech, dostalo se mi od maminky pravdivé odpovědi, přiměřeně věku (spermie a vajíčko)..
„Poučovala“ jsem pak neznalé děti v předškolním a školním věku ke zděšení jejich rodičů!!! Čápa a vránu jsem jim tvrdě vymluvila 😁
Za „totyho“ v r. 1971 vyšla úžasná kniha „Jak jsme přišli na svět“. Byla doplněná 2 vinylovými gramodeskami, na kterých paní Dana Medřická (pro dívky) a Václav Voska (pro chlapce) nádhernou češtinou a formou vysvětlují dětem co a jak. Některým mým 11 – 12 letým spolužačkám tehdy kniha lecos osvětlila, hlavně to. co jejich matky „zanedbaly“.
Odkaz na knihu:
http://www.da­tabazeknih.cz/kni­hy/jak-jsme-prisli-na-svet-133560

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
postcd

já ne, dozvěděl jsem se to až na základní škole nejspíše

http://prclan­ky.czsurf.cz/jak-se-delaji-deti/

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

Já ty „otázky“ „pokládám“ furt a každá z nich je jinak formovaná a má jinou povahu.

před 2894 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Psychotic

Vidíš, Dismasi, dneska už bys i mohl 🙂

před 2896 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek