silonka33

pta jse matka dcery ty des ven /ano /dobra a muzu jse zeptat co mas pod ryflemy a co na nohou .....

odpoved dcery byla razna astejna
Doplňuji:
omlouvam jse za chyby i za to ze jsem neupresnil oc vlastne jde je to hadanka …za druhe naco jse pta matka dcery a za treti slo spis o recesy nez nauku tak jse omlouvam vsem chytrym a vsimavim a odpoved dcery …chlupy …ps,,,to jse nam doopravdy stalo takove jsou dnesni deti

Nejlepší odpověď
Retko

Hadankou pro nas uz je to, co tu mame rozlustit. Ja myslim, ze mame uhodnout to co rekla dcera matce.

Další odpovědi
hem

:)

standa

Když odhlídnu od svérázného pravopisu, který je opravdu „skvostem“, tak mi v textu této otázky chybí viditelná informace, že se jedná nejspíš o HÁDANKU. Protože jinak by to byl úlet 🙂

magicm18

Pod riflemi mam nohy a na nohou rifle.