Hyperaktivní Veverka

Psychický nátlak v reklamě

Dokázali by jste mi dát 3 příklady psychického nátlaku, který se skrývá v reklamě a další triky, které reklamy využívají? Přemýšlela jsem o tom, ale ať přemýšlím, jak přemýšlím, nevím . . .

Odpovědi
Neonka

Četla jsem na jednom letáku obchodního domu : ´´Pouze tady jsem člověkem´´ nebo podobně : ´´ Tady jsem konečně člověk ´´, mě to urazilo, protože mimo pobyt v tomto obchodě jsem podle nic tedy co ?

anonym

Ja to mám např.obráceně,když je té reklamy na Tv a letácích mnoho jsem už tak plná té reklamy,že bych si to zboží ani nekoupila,nap­ř.dneska jdu spát k čertovi.