wendylQa

První školní den se vyučuje a nebo ne?? A jak dlouho tam budeme? Nevíte někdo?? Díky za odpovědi..

Odpovědi
Mapel

Jasně, hned na plné obrátky :)

Dozvíš se akorát předběžný rozvrh a co si máš druhý den přinést

Ella

jdeš poprvé do školy nebo co? :D
přines si boty na přezutí, tužku, papír, aby sis mohla napsat rozvrh a tak. nanejvýš tam budete do dvanácti, víc než čtyři hodiny to nebudou, možná jenom hoďku… do devíti, podle toho jak to u vás na škole chodí…

quentos

nevyučuje se z prostého důvodu, ještě nemáte podle čeho :{)> prvního září jsme bývali v devět, maximálně v deset zase zpátky doma.

Rocker

U nás na základce budou děti 1.den jen jednu vyučovací hodinu.

venkovan

Svým způsobem ano. Ä ve škole budete pořesně tak dlouho jak se rozhodnou učitelé + vaše loudání v šatnách a klábosení před školou.
Ty jo – víš co musíte s holkama za ten den všechno probrat a jak je nutné očkem mrknout po klucích jestli přes prázdniny zmoudřeli ?