Zajímalo by mě, jestli na sebe prozradíte své jméno? U mě je to jednoduché, jmenuji se Miroslav a protože syn je také, jsem st-starší.
ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce
| Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, Jahoda, chucky, Glladdiator před 5949 dny |
Sledovat
Nahlásit
|
Jistě, já jsem Jindra a sem táta. Syn zatím dítě nemá, ale až ho bude mít, tak se budu podepisovat děda(v počítači deda), ale Jindra budu pořád.
| 0 Nominace Nahlásit |
Jmenují se Jiříček. Hele jestli se potřebuješ seznamit tak doporučují www.stesti.cz Hlavně si pak pamatuj že se zaregistruješ:-)
|
1Kdo udělil odpovědi palec? Miroslavst, fortin
před 5949 dny
|
0 Nominace Nahlásit |

Souhlasím s většinou nastolených otázek. Vyjadřuji souhlas
s pravdou.
S postupem řešení a odpovědí také souhlasím, pokud se s nimi souhlasit
dá. Jsem s těmito texty srozuměn a uspokojují mě. Některé texty mě
ovšem mohou neuspokojovat a nemusím s nimi souhlasit, to se týká
i odpovědí. S mnoha řešeními pak musím nesouhlasit, to se týká
i otázek, protože mě neuspokojují. Ale se vším novým co jsem dosud
nečetl jsem spokojen a souhlasím.
| 0 Nominace Nahlásit |
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek| Drap | 1506 | |
| annas | 1221 | |
| quentos | 987 | |
| led | 680 | |
| marci1 | 649 | |
| Kepler | 614 | |
| mosoj | 607 | |
| hanulka11 | 556 | |
| gecco | 433 | |
| iceT | 431 |
| Hobby |
| Hry |
| Online hry |
| Hádanky a hlavolamy |
| Ostatní volný čas a hobby |