Fazzz

Provozujete sportovní aktivity?

Tj. Jízda na kole, posilovna, aj.
Doplňuji:
Budu ráda za Vaše odpovědi. :) Potřebuji to nutně odevzdat ve škole. Děkuji.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Lucijej

Ano

Doplňuji:
pilates, kolečkové brusle, juchání na trampolíně, spinning, dobíhání autobusů a vlaků, tahání těžkých nákupních tašek.....

Další odpovědi
Damiana

Ano

Neříkám tomu ale sport, nýbrž zábava. Plavu, tančím, užívám si. 🙂

arygnoc

Vůbec

Doplňuji:
preboha, nestačí, že ma môže zmrzačiť nejaký feťák, ktorý nemá na fet, fracek v alfa romeo s mokrým vodičákom, padajúci meteor alebo blížiaci sa štátny prevrat?
Nie nie, na to sa mám rád, sám si ničiť zdravie.
Niet nad „bůček“, k tomu orosený džbánik s dobrým vínkom a to cigárko, ako len dobre potom chutí!

pizlicka

Ano

kazdy den tri hodiny tancim a jednou tydne beham 27km.

Ar

Ano

V poslední době hlavně bike a v zimě ještě tak trochu hokej, ale dříve to bývalo podstatně víc. Dnes je zase více toho kola.
Pro Arygnoc co máš proti Alfa Romeo? hádej proč mám třeba nick AR :)

venkovan

Někdy

V práci mám naštěstí hodně pohybu i dost na fyzičku. takže nemám potřebu mnoho sportovat.
Co rád, tak „bůčink“. Je to prastarý sport, který provozovali skoro všechny staré národy. Ale dneska se téměř jedná o ilegální sport.

Rocker

Ano

Doplňuji:
Jezdím hodně na horském kole.Vloni jsem jezdil i na závody,letos jsem ještě na žádném nebyl.Minulou neděli jsem urazil přehazovačku,takže jsem zatím dojezdil:-(Taky hodně provozujeme turistiku,jestli je to taky sport.

bazuka

Ano