Proto nejste?

to se všivhni držíte Miroslavstova hesla o středě a proto tady ted nikdo není?

Nejlepší odpověď
panenka

Ale je jsem tu já a uvidíš Buráku že za chvíli se tu objeví další uživatelé.

Další odpovědi
anonym

Já tady čekám na Pondělí.

Miroslavst

Hanko neboj, jsem tu. Před chvílí jsme dorazili. Byli jsme v Olomouci na kopečku v zoo. Však jsem se ptal na trasu.
Jo a aby toho nebylo málo, tak mě cesta stála nějakých 220Kč (tam i zpět). Je mi 41 a na starý kolena jsem jel na pincku-Jawa50 mustang i s manželkou­ :D:D:D

iceT

Ja jsem tu take.Miroslave a jak bylo na Kopecku?Ja to mam co by sutrem dohodil…

quentos

nemám s kým dodržovat středy, jsem tu a pracuju, co mi zbejvá ;{)>

Bumbes

Já znám i jiná hesla, například:
V pondělí a úterý erekce je v pr..li.
Čtvrtek nebo pátek, vleze tam jak krtek.

Jahoda

Jsem přítomna.

aramah

Jsem tu.

anonym

Miroslavste manželka by měla dostat bod za odvahu

Miroslavst

Jak jsem po cestě zjistil, tak těch bodů i víc. Někde se pokazila zadní stupačka a upadla. Naštěstí ji mám a zítra ji musím přivařit. Měla nohu ve vzduchu :D