slipknotak

Prospívá kokos sportovcům ?

v jednom filmu (tyson 1995) se ptal nejaky clovek trenera cim je krmil ze jsou tak silni a on rekl : steroidama a kakosem…delal si legraci nebo to nejak pomaha ?

Nejlepší odpověď
hanny 2

Kokos resp.kokosový olej poskytuje dlouhodobější pocit nasycení a stimuluje metabolismus k vyšším obrátkám.Konzumace kokos.oleje stabilizuje hladinu cukru v krvi a snižuje zátěž nadledvinek.Dodává hodně energie,takže nejsme unavení a máme chuť na spoustu aktivit.

Další odpovědi
dědapetr

Kokos opravdu prospívá sportovců,dělají se z kokosu tyčinky pro sportovce.