Avatar uživatele
EKSOT123

Prospěla by těmto stránkám možnost zobrazení opožděných odpovědí a diskuzí k otázkám?

K otázkám starším než 2–3 dny se snad nikdo nevrací. Je zde sice možnost zapnout sledování otázky, ale nezkoušel jsem to. Používáte to někdo?
Takže si říkám, jako je zde možnost si přepnout např. na nezodpovězené otázky, tak kdyby podobně šlo přepnout na seznam otázek, ke kterým byla přidána nějaká odpověď nebo diskuze později než např. 2–3 dny po zadání otázky. Tím by byly i staré otázky malinko živější.
Ale druhá věc je, jestli by taková programově asi náročnější úprava stála za to. Protože o starší otázky je stejně zájem, pouze když se hledá něco konkrétního.

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, Alesh, Kepler, aliendrone před 1843 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Ta možnost tady je. Většinou se nikdo nevěnuje otázkám, které jsou starší, než hodinu. Jedná se o tlačítko MŮJ STREAM.. Občas se mi tam objevují reakce staré i několik let, záleží jen na okruhu tvých zájmových osob, které si sám zvolíš. Tvoje otázky se tam samozřejmě objevují taky. Využívej možností tlačítek PŘIDEJ KONTAKT A NÁSLEDOVAT.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aliendrone

Pokud do ní aktivně vstoupíš (odpovědi či diskuze), tak se ti nová aktivita (palce, odpovědi, diskuze) zobrazí ve tvém streamu. Tomuhle webu by toho prospělo… ROFL! :D :D :D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Alesh

Podle mě by prospěly dvě věci (neříkám, že nejsou i další prospěšné možnosti):

  1. klasická stromová struktura přímo u otázek, tj. položím otázku, někdo odpoví, já můžu odpovědět jemu atd. Toto sice částečně funguje u diskuse u otázky, ale myslím si, že diskuse u otázky je zbytečnost, stačilo by obojí sloučit do sebe tou stromovou strukturou.
  2. řazení otázek podle data poslední reakce, tj. pokud ti někdo odpoví třeba za rok, otázka se v daný okamžik, kdy ti odpoví dostane zase na první místo na první stránce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

… ono by spíše prospělo, kdyby si uživatelé přečetli podmínky a návod a pak by nechtěli něco, co už tu dávno je …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Stačí vyhledávací okénko, dobře viditelné, kam napíšeš heslovitě co tě zajímá.Pokud to bude v databázi, objeví se to. Myslím, že to je dostačující.

Upravil/a: elkon

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

pokud by se otázky dostávaly na první místo při každé nové reakci mělo by to jeden velmi negativní dopad: ti co položili otázku a usilují o odpovědi by tak svou otázku snadno zviditelňovali pouhým přidáváním komentářů do diskuse 🙂 bylo by to takto příliš snadno zneužitelné. Na stackexchange to dělají tak, že lze otázku dlouhodobě topovat pomocí vyhlášením odměny za správné odpovědi. To funguje tak, že k položené otázce zadáš číslo kolika vlastních bodů jsi ochoten se vzdát za každý palec u odpovědi. Podle toho jak byli odpovědi hodnoceny si odpovídající odměnu rozdělí a začlení ji do svého bodového portfolia … každá otázka na kterou je vyhlášena odměna navíc automaticky získává lukrativnější pozici na domovské stránce, a to do doby dokud není odměna vyčerpána nebo neuplyne nějaká delší doba.

Pokud by se zavedla stromová struktura diskusí stalo by se ještě něco mnohem horšího. Protože tu nejsou negativní hodnocení na odpovědi by následovaly podrážděné reakce a v podstatě by se tu z toho stal jeden velký FLAMEWAR, který je blokován právě tím, že na odpovědi už reagovat nelze, což považuji za dobré opatření.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
EKSOT123

Okno „Můj STREAM“ už jsem dřív také pokusně otevřel, ale vůbec jsem to nechápal. Tak jsem si to teď proštudoval…no není to úplně to nej, ale mohlo by to trochu posloužit. Díky. Aleshe názor taky možná dobrý.

před 1843 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

Kepler>>> Chmeyde, to se dělá předskakovat aliendrona? ;) :)
Nedostaneš palec, páčs už dnes dostal maximální počet! Muehehehééé! ;) :D

před 1843 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Kurňa, zas průser. Mnohokrát se omlouvám Ó Aliene. Víckrát se to už nestane. Ještě neznám všechny tvé cesty a úmysly, Všemocný, nejkrásnější a na baterky létající drone!

před 1843 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

MARNÁ SNAHA – už brzy se začne vyšetřovat KDO může za všechna ta těhotenství mladistvých, stařistvých i mrtvistvých a ač bonzování xmrti nesnáším, tak v tomto případě udělám vyjímku! V zájmu lidstva, přelidnění je třeba regulovat a nejlépe je začít u původce, víš? ;) :D

před 1843 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

No, já za to nemůžu. Však to znáš: stačí kapka a už to capká. Co já vím, kolik toho běhá po světě. Je možné, že mám hodně dětí, ale moje bejvalka ví jen o dvou, které jsem jí přiznal. Protože jako ženáč jsem musel. Já se aspoň množil obvyklým způsobem, ale Alieni? Pánbúhsnámiaz­lépryč!

před 1843 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek