bedunka

Prosím,vložila jsem pamětovou kartu do telefonu a stále to ukazuje nedostatek paměti.

Mám tam zatím jen asi 10 fotek,tak nemůže být plná.Telefom mám samsung5230

Nejlepší odpověď
www

Pravděpodobně to ukazuje nedostatek interní paměti telefonu, nikoliv karty.
Přesuň proto z interní paměti něco na kartu a nastav ukládání nových obrázků, mp3 ap. na kartu! Paměti bude rázem dost.
Zkušenost

Další odpovědi
briketka10

na té kartě mohou být i kontakty
vše co není na paměti telefonu,
nebo paměti SIM – telefon může
mít 3 paměti : zkus dát paměťovou
kartu do čtečky tu do PC a načti..

Funna

argument „je tam jen 10 fotek atd“ je bezpředmětný…plná být teoreticky může…v tom ale nejspíš problém nebude…kde jsi tu kartu vzala? (tj. v jakém zařízení byla poprvé použita)…v telefonu asi ne, když píšeš „vložila jsem“…takže si fotky někam přehraj a naformátuj si ji v telefonu…

Dochy

A je ta karta naformátovaná? Ví ten telefon, že jimá použít?