Ano-ja

Prosím,víte název pohádky o malé holčičce,která byla u babičky, a vstoupila do zrcadla a pak tam byla se svým dvojčetem

?? :) moooc prosííííím
..měla nějaký klíc, pak tam byla asi nějaká marmeláda, matne si vzpomínám, viděla jsem ji jako malá…přešla skrz zrcadlo a pak v tom světě za zrcadlem prožila příběh se svým dvojčetem, byly to 2 holky..moc by mně pomohl název! Děkuju kdo to někdy viděl dejte vědět prosííím!!

Nejlepší odpověď
bolak

Mohlo by to být toto > http://www.csfd­.cz/film/33595-kralovstvi-krivych-zrcadel/

a jestli né, tak je to něco jinýho, ale díky mně budeš s hledáním podstatně dál než včera, protože už budeš vědět že tohle to není.

Další odpovědi
uznevim8

že by to byla Alenka v říši divů, anebo tak něco.
Tady odkaz:
http://www.csfd­.cz/film/13269-alenka-v-zemi-za-zrcadlem/

Ano-ja

Nemyslím Alenku za zrcadlem, byla to asi starší verze pohádky, ty holky byly malé, a ona byla u babičky nebo tam nekde a pak přešla do zrcadla, mely hnede vlasy takové kratší asi…ten NAZEV :(